Edyta Mężyk

Podczas zdobywania wiedzy na studiach, kursach i szkoleniach oraz gromadząc doświadczenie gabinetowe utwierdziłam się w przekonaniu, że w procesie zdrowienia najważniejszy jest człowiek i to jakie stwarza sobie środowisko wewnątrz i dookoła siebie.

Szczególną uwagę poświęcam często pomijanym emocjom i życiu w ciągłym biegu. W swojej pracy wykorzystuje szereg holistycznych i bezbolesnych technik, które pomagają w odzyskiwaniu harmonii i dobrostanu fizycznego, emocjonalnego oraz duchowego.

Skupiam się na odbudowie zasobów do radzenia sobie z wyzwaniami codzienności. Wykorzystując test nerwowo-mięśniowy i nasłuch podążam za sygnałami płynącymi z ciała pacjenta, przez co każda sesja jest dopasowana pod jego aktualny stan. Pracuje głównie z nadmiernym napięciem w ciele, bólem niewiadomego pochodzenia, migrenami, chronicznym stresem, przewlekłym zmęczeniem, problemem ze snem. Chorobami układu pokarmowym, immunologicznego i hormonalnego. Częstymi zmianami nastroju, traumą. Wspomagam leczenie depresji, nerwicy i ataków paniki.

Jestem magistrem fizjoterapii, terapeutą Czaszkowo–Krzyżowym w ujęciu biodynamicznym, terapeutą Polarity oraz kinezjologiem, ale przede wszystkim jestem osobą, która uważnie podąża za potrzebami swoich pacjentów i towarzyszy im w ścieżce do wglądu w siebie, poprawy jakości ich życia i zdrowia.