Emilia Iwaniuk-Rychłowska

Uwielbiam pracę z ludźmi. Od 13 lat pracuję z ciałem poprzez ruch i dotyk.
Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi, absolwentką European Shiatsu School, gdzie zdobyłam uprawnienia do wykonywania masażu Shiatsu Zen_- który ma swoje źródło w kulturze Japonii, łączy w sobie tradycję medycyny orientalnej z osiągnięciami współczesnej medycyny zachodniej w zakresie anatomii, fizjologii, osteopatii. W swojej pracy wykorzystuję techniki Zoga Movement – metody wspierającej integrację strukturalną wg. koncepcji taśm anatomicznych i systemu mięśniowo – powięziowego.


Uczę uważnego, wrażliwego, pełnego szacunku podejścia do pracy z ciałem. Zaprzyjaźniam z jogą, a jako dyplomowana masażystka wspieram w łagodnym doświadczaniu siebie poprzez ciało. Zachwyca mnie niezmiennie potencjał pracy manualnej, moc subtelnego dotyku, uważna obecność.
Łączę różne metody, szkolę się i poszukuję najlepszych rozwiązań, by wspierać w odzyskiwaniu radości z bycia w ciele i w ruchu. W pracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie komunikacja – wzajemna wymiana w bezpiecznej, opartej na zaufaniu atmosferze. Pomagam w odzyskiwaniu harmonii i budowaniu przyjacielskiej relacji z cielesnością.