Leszek Kowalczyk

Moja przygoda z masażem rozpoczęła się 15 lat temu, gdy bliska mi osoba zachorowała na raka. Szukałem wtedy dodatkowych metod terapii i odkryłem drenaż limfatyczny, jedyną terapię manualną dopuszczoną do stosowania przy chorobach nowotworowych. Dzięki niemu udało mi się bardzo poprawić stan chorej osoby.

Po profesjonalnych kursach zacząłem masować rodzinę i znajomych, którzy twierdzili że mam ,,rękę” do masażu. Czułem jednak niedosyt wiedzy, ukończyłem więc naukę w Zespole Policealnych Szkół Medycznych w Otwocku o kierunku Technik Masażysta.

Lata praktyki oraz stałe pogłębianie wiedzy i umiejętności sprawiły, że nabrałem biegłości w czytaniu ludzkiego ciała. Staram się uważnie i nieszablonowo znaleźć najlepszą drogę do poprawy stanu zdrowia fizycznego. Codziennie widzę też jak nierozerwalnie stan naszego ciała wpływa na kondycję duszy.

Specjalizuję się w masażu fizjoterapeutycznym, prenatalnym, w manualnym drenażu limfatycznym oraz Lomi Lomi.

W mojej pracy łączę tradycyjne techniki pracy z ciałem z najnowszą wiedzą medyczną oraz indywidualnym podejściem do każdego człowieka. Czerpię ogromna satysfakcję z pomagania ludziom. Moja praca stała się pasją. Cieszy mnie każde uwolnienie od napięć i bólów masowanej osoby, każdy jej uśmiech.