Oliwia Wiśniewska

Moją misją jest wspieranie w rozwoju duchowym, pomoc w głębszym połączeniu ze sobą- w miłości i zaufaniu oraz uzdrawianie tych części w nas, które

pragną być uzdrowione na poziomie ciała, ducha i umysłu.

Od lat moim zamiłowaniem są tematy związane z duchowością, bioenergetyką i ogólnym holistycznym spojrzeniem na nasz obecny stan w sobie jak i fizyczności.

Zagłębianie się w tym to nieodłączna część mojej codzienności.

Ponad dwa lata temu uzdrawianie rozbudziło się we mnie na pełną skalę, ponieważ wokół mnie zaczęły pojawiać się choroby najbliższych mi osób. W tym zaawansowana choroba nowotworowa.

Całą swoją uwagę kierowałam na poszukiwanie przyczyn na podłożu psychosomatycznym i możliwych rozwiązań  w połączeniu z pragnieniem uzdrawiania.

Wtedy zaczęłam rozumieć jak duży wpływ na choroby mogą mieć zablokowane emocje w ciele, wydarzenia i sytuacje, które pozostawiły wewnątrz nas ślad. Te, które zostały niezaopiekowane i niedotknięte, a potrafią nam towarzyszyć aż do dzisiaj.

Ciało jest bardzo mądre, daje nam mnóstwo informacji, ale jednocześnie potrzebuje zainteresowania, zaopiekowania i ukojenia w poczuciu bezpieczeństwa. Dlatego do swojej pracy wybieram metody, które w tym bardzo pomagają i z radością obserwuje ich efekty.

Ukończyłam certyfikowane szkolenia umożliwiające wykonywanie terapii metodą:

„Dłonie pełne światła. Wprowadzenie do uzdrawiania energetycznego”.

Szkolenie autoryzowane przez Barbarę Ann Brennan poprowadzone przez Karla Pernulla.

  • Access Bars
  • Masaż Dotyk Motyla

Obecnie kończę kurs na certyfikowanego Spiritual Life Coacha Academy of Energy pod przewodnictwem Wioletty Tylman.

W pracy z drugim człowiekiem najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście, bezpieczeństwo i etyczność, dlatego jestem w trakcie kilkumiesięcznego mentoringu własnego prowadzonego przez Psychoterapeutkę i Mentorkę z wieloletnim doświadczeniem Magdalenę Olech. Daje mi to możliwość kolejnej głębokiej pracy w sobie, poprowadzenia drugiej osoby, wspierania i towarzyszenia w jej procesach w bezpiecznej przestrzeni.