Shiatsu Facelift

Opis masażu

Myślisz może czasem o tym, że Twoja twarz jest zapisem – emocji, wydarzeń? Jest swoistą taśmą filmową, odzwierciedlającą każdy detal Twojego życia? Często nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale mięśnie twarzy są jednymi z najbardziej aktywnych podczas całego dnia, w ciągu którego śmiejesz się, marszczysz brwi, czoło, zaciskasz usta czy zgrzytasz zębami, zdarza się, że dopiero przed zaśnięciem czujesz napięcie, zmęczenie i sztywność w mięśniach twarzy oraz szyi.  Nagromadzony stres, napięcia, zmęczenie da się rozmiękczyć a prędko upływający czas „wymazać”.

Możesz do tego wykorzystać masaż Shiatsu Facelift.

Wykonywany przy użyciu naturalnych olejków, stymuluje odpowiednie punkty twarzy, aby poprawić i pobudzić wszystkie procesy zachodzące w Twoich komórkach i tkankach. Relaksuje, redukuje napięcia, pobudza przepływ energii w ciele, uelastycznia mięśnie twarzy i liftinguje skórę. Dzięki temu masażowi pozbędziesz się nieprzyjemnych efektów zmęczenia i napięcia zgormadzonego na poziomie komórkowym oraz poprawisz przepływ limfy i krążenie krwi.

Każdy masaż rozpoczyna się rytuałem szczotkowanie twarzy na sucho, który ma głębokie działanie relaksacyjne. Poprawia zdolności poznawcze i koncentracji. Specjalnie wyprofilowana rękojeść szczotek, zarówno do lewej jak i prawej ręki umożliwia rytmiczny, kojący masaż.

Komu zalecany jest Shiatsu Facelift?

  • – osobom chcącym zadbać o zdrowie i dobrą kondycję twarzy
  • – każdemu, kto chce się zrelaksować i nabrać energii do podejmowania kolejnych wyzwań
  • – osobom chcącym wygładzić i ujędrnić skórę twarzy oraz nadać jej zdrowego kolorytu

Pierwszymi i odczuwalnymi natychmiast doznaniami są głęboki relaks, wyciszenie i odprężenie. Nasza twarz odzyskuje zdrowy koloryt, blask i witalność. Działania tego przyjemnego zabiegu można odczuć zarówno na poziomie ciała, umysłu, jak i emocji. Jest to bardzo efektywna, naturalna technika, która nie wykorzystuje żadnej mechanicznej czy chemicznej ingerencji. Bez skalpela czy innej inwazyjnej metody, pozwala wydobyć nasze naturalne piękno i cieszyć się lepszym samopoczuciem. Regularne zabiegi Shiatsu Facelift sprawią, że Twoje ciało będzie wyciszone i zrelaksowane a Twoja twarz będzie promienna i odmłodzona, znikną opuchnięcia i poprawi się jędrność skóry.