Witaj w naszej przestrzeni

Ajoni powstało, jako naturalna konsekwencja i dopełnienie otwartej w 2021 roku, platformy warsztatowej Okolice Ciała. Marianna, pracująca na co dzień metodą ustawień systemowych i coachingu kognitywnego, odkryła ogromną potrzebę połączenia porządków ducha z pracą ciała. Terapia manualna, prócz oczywistego wspierania miejsc bólowych, napiętych i otoczonych szeroko pojętym dyskomfortem, jest także wyjątkowym narzędziem głębokiej pracy z traumą i czuciem.

Dotyk - właściwy, kompetentny - staje się szczególnym puzzlem w docieraniu do pierwotnych przyczyn zatrzymanej energii, zamrożeń, dysocjacji i rozedrgania. Jako ludzie, mamy przywilej popatrzeć na swój trud i rany. Wielu przed nami tego nie miało…

Jako właściciele, ale i przede wszystkim jako ludzie, małżeństwo, rodzice… wierzymy, że tylko poprzez właściwe zaopiekowanie sobą, możemy nieść i służyć dalej światu. Tylko poprzez zobaczenie, uhonorowanie i poczucie, możemy stawać się bardziej.

Jako My.

Tak, wracamy do siebie.
Tak, wracamy do własnej mocy.
Tak, wracamy do swojego Ja.

Ajoni

„Mamy wiele strategii, dobrych na to, by nie poczuć.
A gdyby tak dać sobie prawo?
Powoli, w bezpieczeństwie.
Prawda Cie poprowadzi…”

Marianna Gierszewska

Witaj, nazywam się Marianna. Jestem kobietą, żoną, mamą…a dalej coachem kognitywnym i systemowym, autorką i współtwórczynią trzech firm. Pierwszej, zajmującej się tworzeniem i produkcją bielizny dla stomiczek, Tutti. Kolejnej, platformy warsztatowo - rozwojowej, Okolice Ciała i wreszcie, miejsca które już poniekąd sobą Państwo dotknęli … Ajoni, terapeutyczna przestrzeń ciała.

W każdym miesiącu mam przywilej pracować z setkami osób z Polski i zagranicy. Głęboka praca z duchem, pokoleniowymi skryptami i trudnymi przekonaniami nierzadko potrzebuje wysycenia i domknięcia także na poziomie ciała.

Stworzenie tak bezpiecznej, właściwej i profesjonalnej przestrzeni terapii manualnej jest poniekąd całkowicie naturalnym i organicznym dopełnieniem moich codziennych działań na rzecz kobiet i mężczyzn.

Przestrzeń Ajoni jest także ukłonem w stronę mojej osobistej historii zdrowotnej: jestem stomiczką, po operacji ratującej życie w 2016 roku. Ważność rozwoju poznałam sobą.

I wiem na pewno, że to właśnie konfrontacja z trudem, przynosi ukojenie.

Prawda, niezależnie od tego, jak niewygodna i bolesna, pozwala na ruch do życia.

A przecież… życia za życia chcemy wszyscy.

Wdzięczna za możliwość, miejsce i wyjątkowego w moim życiu mężczyznę, Miłosza, przekazuje w Państwa dłonie to co wielkie w swojej jakości i mocy działania.

W służbie sobie i innym.

Dziękuje, że mogę.

Marianna

Miłosz Gierszewski

Nazywam się Miłosz. Jestem biznesmenem, któremu z sukcesem udało się stworzyć już trzy firmy. Wszystkie, w ten czy inny sposób, nawiązują do tematyki zdrowia, rozwoju i samoświadomości. Razem z moją żoną, Marianną, udało nam się stworzyć wyjątkowy tandem, w którym mam przyjemność zajmować się warstwą wykonawczą i operacyjną każdego powstałego projektu.

Ajoni jest dla mnie niezwykle ważnym przedsięwzięciem. Jako mężczyzna, mąż i ojciec, wiem jak istotna jest praca ze sobą. Sam od niej nie uciekam: od wielu lat regularnie uczęszczam na warsztaty i prace coachingowe. W tym co rozwija, potrzeba jednak pełni, którą daje praca z ciałem.

Wiem, że tylko prawdziwie kontaktując się ze swoimi emocjami z poziomu duchowego i fizycznego, mogę wychodzić do świata, sukcesu, partnerstwa i rodzicielstwa.

Jestem dumny, mogąc zaprosić Państwa do przestrzeni, która obejmuje uważnością, to co dawno zapomniane i zakopane.

Niech zasila, budzi i wzmacnia.

Miłosz